DomůBiznisByrokracia nemusí podnikateľovi prerastať cez hlavu.

Byrokracia nemusí podnikateľovi prerastať cez hlavu.

Rutinná agenda a legislatívne povinnosti. Žiadny podnikateľ sa tomu nevyhne. V dnešnej dobe technológií sa ale ponúka hneď niekoľko možností, ako si túto nepríjemnú stránku podnikania zjednodušiť.

Dnešná technizovaná doba ponúka podnikateľom a podnikom všetkých veľkostí možnosť využívať podnikové informačné systémy, ktoré slúžia na vedenie účtovníctva, fakturáciu, spracovanie miezd a všeobecne na riadenie ekonomiky firiem.

Spoločností, ktoré majú také systémy, je celý rad. Jednou z takých je napríklad Solitea. V ponuke má 34 rôznych programov a aplikácií.

Prieskum: Zamestnávatelia zrýchľujú tempo zavádzania nových digitálnych technológií, prevažná väčšina pracovníkov sa bez nich nezaobíde

Vždy premýšľame o tom, ako vyzerá cieľová skupina. Čo robí, ako funguje. A riešime napríklad aj to, aké majú byť veľké písmenká v aplikácii. Aby to bolo na čítanie prípadne aj bez okuliarov. Ako to urobiť, aby nebolo nutné čítať manuál, pretože všetci čítame manuál len v prípade sebaobrany, opisuje vznik jednotlivých pomocníkov od spoločnosti Solitea a cestu, ako ich dostať k zákazníkovi, marketingový riaditeľ Daniel Šturm.

Spoločnosť Solitea vznikla spojením hneď niekoľkých popredných IT firiem rozprestretých po siedmich európskych krajinách. Ako fúzia prebiehala, čo je jej prínosom?

Další články autora
- Reklama -PR článek

Nejnovější články